Wywiad z Gazfanem o przyszłości Defendera!

Następca Defendera tzw. DC100 zaprezentowany na tegorocznych targach we Frankfurcie rozpoczął ożywioną dyskusję czy zaproponowana przez szefów koncernu droga jest właściwa. Oczywiście świat podzielił się na zwolenników i przeciwników, na razie tych drugich wydaje się być więcej. Cóż, świat idzie do przodu, krain od odkrycia jest jakby mniej, współczesna armia jest zelektronizowana do szaleństwa, a konsumenci coraz częściej przedkładają komfort na szosie od prostoty serwisu. Może faktycznie, czasy ‚prymitywnych’ terenówek definitywnie odchodzą w przeszłość i prezentowana koncepcja następcy Defendera jest słuszna.

Zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy z Przemkiem Szafrańskim, Brand Managerem marki Land Rover w Polsce. Słuchajcie tego z uwagą, bo coś mi sie wydaje, że Gazfan ma rację. Czas pokaże.

 

 

 

O tutaj filmy prezentujące DC100.

 

 

 

PS: Podczas kręcenia materiału moja wysłużona kamera DV zaczęła szfankowąć… chyba czas ja wymienić na coś nowocześniejszego.

Author: Marcin Gerc

Od blisko 20 lat trwa moja fascynacja podróżami poza utartymi szlakami. Do wypraw pcha mnie pragnienie znalezienie autentyczności i chęć ucieczki od rzeczywistości spreparowanej dla turystów. Wierzę, że podróże poszerzają horyzonty i pozwalają lepiej zrozumieć otaczający nas świat.

Share This Post On