Wywiad z Gazfanem o przyszłości Defendera!

Następca Defendera tzw. DC100 zaprezentowany na tegorocznych targach we Frankfurcie rozpoczął ożywioną dyskusję czy zaproponowana przez szefów koncernu droga jest właściwa. Oczywiście świat podzielił się na zwolenników i przeciwników, na razie tych drugich wydaje się być więcej. Cóż, świat idzie do przodu, krain od odkrycia jest jakby mniej, współczesna armia jest zelektronizowana do szaleństwa, a konsumenci coraz częściej przedkładają komfort na szosie od prostoty serwisu. Może faktycznie, czasy ‚prymitywnych’ terenówek definitywnie odchodzą w przeszłość i prezentowana koncepcja następcy Defendera jest słuszna.

Zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy z Przemkiem Szafrańskim, Brand Managerem marki Land Rover w Polsce. Słuchajcie tego z uwagą, bo coś mi sie wydaje, że Gazfan ma rację. Czas pokaże.

 

 

 

O tutaj filmy prezentujące DC100.

 

 

 

PS: Podczas kręcenia materiału moja wysłużona kamera DV zaczęła szfankowąć… chyba czas ja wymienić na coś nowocześniejszego.

Author: Marcin Gerc

Moja przygoda z off-roadem rozpoczęła się blisko 15 lat temu od zakupu Land Rovera Discovery. Wcześniej jako kibic byłem na jednym czy dwóch Wertepach, na wczasach jeździłem wypożyczonym Samurajem, a z kolegą udało nam się po klamki zakopać Vitarę na poligonie w Drawsku. Jednak to dopiero własny Land Rover rozpoczął prawdziwą przygodę. Przygodę, która wciągnęła mnie tak mocno, że każde wakacje staram się spędzać na terenowym wyjeździe, że nie wystarczały mi już samochody 4x4 i postanowiłem spróbować sił na motocyklu, a teraz naszło mnie jeszcze aby dzielić się pasją z innymi. Tak powstało Passion4travel.pl

Share This Post On