[Video] PoDrodze Afryka… zapraszamy na wywiad

IMG_7550

Arkady P. Fiedler, wnuk słynnego polskiego podróżnika i pisarza Arkadego Fiedlera, jest pasjonatem podróżowania. W szczególności podróżowania po świecie samochodem, zarówno tym z napędem na cztery koła, jak i –  nawet z większą przyjemością  – Fiatem 126p, słynnym polskim maluchem. W 2009 roku właśnie fiatem 126p udał się w podróż wzdłuż granic Polski.

W 2014 roku Arkady ponownie zabiera swojego malucha w podróż, tym razem do Afryki. Wyruszył z Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie do Kapsztadu w Republice Południowej Afryki, odwiedzając po drodze kraje takie jak:  Egipt, Sudan, Etiopia, Kenia, Uganda, Rwanda, Tanzania, Malawi, Zambia, Botswana, Namibia i RPA.

Więcej informacj o projekcie PoDrodze Afryka i o możliwości jego wsparcia można znależć na stronie facebook: www.facebook.com/PoDrodzeAfryka lub w specjalnie poświęconej wyprawie zakładce: www.podrodze.com/afryka,pl.html

A my zapraszamy na rozmowę z Arkadym jaką nagraliśmy gdy „maluch” jechał przez Warszawę.

PoDrodze Afryka from Passion4Travel on Vimeo.

Author: Marcin Gerc

Od blisko 20 lat trwa moja fascynacja podróżami poza utartymi szlakami. Do wypraw pcha mnie pragnienie znalezienie autentyczności i chęć ucieczki od rzeczywistości spreparowanej dla turystów. Wierzę, że podróże poszerzają horyzonty i pozwalają lepiej zrozumieć otaczający nas świat.

Share This Post On