TREKOL – Wszędołaz

Gdy kraj to cały kontynent warto mieć czym po nim jeździć. Gdy do tego większa część tego kraju to bezdroża wyrażenie „samochód terenowy” nabiera nowego – szerszego – znaczenia. Taki kraj to Rosja… chłopaki mają tam naprawdę dużo błota, dużo śniegu i dużo rzek. Więc czasem tworzą pojazdy nietypowe.

39294-17

Gdy my od lat podniecamy się Arctic Truckiem czy innym Unimogiem na przedmieściach Moskwy ma swoją siedzibę firma RPC TREKOL. W jej ofercie można znaleźć niezwykłe pojazdy terenowe.

Screen Shot 2013-10-26 at 10.35.44 PM

Począwszy od najprostszego modelu 4×4 bazującego (częściowo)  na Uaz’ie za ok. 100 tyś zł a skończywszy na 6×6 za 260 tyś zł [cenny orientacyjne]. Trekol może pływać, jest dopuszczony do ruchu ulicznego, a lista dodatków jest praktycznie nieskończona… zaczynając od wyciągarki, przez centralny system pompowania kół a na klimatyzacji skończywszy.

33

Tak, więc za rok, zamiast do Bad Kissingen może warto pojechać do Rosji i zobaczyć co Oni tam mają. http://www.trecol.ru

 

 

Author: Marcin Gerc

Moja przygoda z off-roadem rozpoczęła się blisko 15 lat temu od zakupu Land Rovera Discovery. Wcześniej jako kibic byłem na jednym czy dwóch Wertepach, na wczasach jeździłem wypożyczonym Samurajem, a z kolegą udało nam się po klamki zakopać Vitarę na poligonie w Drawsku. Jednak to dopiero własny Land Rover rozpoczął prawdziwą przygodę. Przygodę, która wciągnęła mnie tak mocno, że każde wakacje staram się spędzać na terenowym wyjeździe, że nie wystarczały mi już samochody 4x4 i postanowiłem spróbować sił na motocyklu, a teraz naszło mnie jeszcze aby dzielić się pasją z innymi. Tak powstało Passion4travel.pl

Share This Post On