TREKOL – Wszędołaz

Gdy kraj to cały kontynent warto mieć czym po nim jeździć. Gdy do tego większa część tego kraju to bezdroża wyrażenie „samochód terenowy” nabiera nowego – szerszego – znaczenia. Taki kraj to Rosja… chłopaki mają tam naprawdę dużo błota, dużo śniegu i dużo rzek. Więc czasem tworzą pojazdy nietypowe.

39294-17

Gdy my od lat podniecamy się Arctic Truckiem czy innym Unimogiem na przedmieściach Moskwy ma swoją siedzibę firma RPC TREKOL. W jej ofercie można znaleźć niezwykłe pojazdy terenowe.

Screen Shot 2013-10-26 at 10.35.44 PM

Począwszy od najprostszego modelu 4×4 bazującego (częściowo)  na Uaz’ie za ok. 100 tyś zł a skończywszy na 6×6 za 260 tyś zł [cenny orientacyjne]. Trekol może pływać, jest dopuszczony do ruchu ulicznego, a lista dodatków jest praktycznie nieskończona… zaczynając od wyciągarki, przez centralny system pompowania kół a na klimatyzacji skończywszy.

33

Tak, więc za rok, zamiast do Bad Kissingen może warto pojechać do Rosji i zobaczyć co Oni tam mają. http://www.trecol.ru

 

 

Author: Marcin Gerc

Od blisko 20 lat trwa moja fascynacja podróżami poza utartymi szlakami. Do wypraw pcha mnie pragnienie znalezienie autentyczności i chęć ucieczki od rzeczywistości spreparowanej dla turystów. Wierzę, że podróże poszerzają horyzonty i pozwalają lepiej zrozumieć otaczający nas świat.

Share This Post On