[sprzedam] BMW GS 1200 Adventure

Nasi znajomi Wojtek i Wiola (www.wojtektravel.pl) sprzedają fajny sprzęt. Może kogoś zainteresuje.

Informujemy, że jest do sprzedania nasze BMW R1200GS Adventure, które to z bólem serca i zawiłą historią, zamieniamy na zupełnie nowy egzemplarz tego samego typu i modelu, wyprodukowane w ostatnim tygodniu produkcji, chłodzonego powietrzem i olejem silnika bokser, który napędzał motocykle tej marki od 90 lat.

R200GS-2009r

Wierny temu modelowi i tej marce, po przetestowaniu nowego modelu chłodzonego wodą, która to nie wypadła zbyt korzystnie (nowe enduro BMW idąc za potrzebą konkurencji, odchodzi w stronę szosy, a jak nazwa wskazuje powinno iść w stronę terenu – oczywiście jest to moja subiektywna opinia). Tak więc, postanowiłem zakupić ponownie stary model R1200GS w wersji jubileuszowej „90jahre”.

W związku z tym, mamy na wydaniu nasz poprzedni egzemplarz wyprodukowany w 2008r, a zakupiony wiosną 2009r (pierwsza rejestracja, jedyny właściciel) z przebiegiem 99500km w kolorze czerwonym. Ponieważ decyzja zapadła dość spontanicznie i nie zamierzaliśmy jeszcze pozbywać się tego egzemplarza, dokonane zostały ostatnio rutynowe, rozszerzone czynności obsługowe z wymianą wszystkich płynów i filtrów oraz uległy wymianie: pompa paliwa, listwa pomiarowa w zbiorniku paliwa, wentyle z elektronicznym pomiarem ciśnienia, tylna tarcza hamulcowa, klocki hamulcowe, czujnik ABS, pasek napędu alternatora.

Motocykl bezwypadkowy, miał również przy przebiegu 55tys. wymienioną w ramach rękojmi całą przekładnię główną napędu tylnego koła na nowy, wzmocniony typ, który to wszedł do produkcji w modelach wyprodukowanych po 2011r oraz tylny amortyzator. Egzemplaż jest pełnosprawny, przygotowany do następnego sezonu. Sprzedajemy go w pełnej opcji wyposażenia fabrycznego, beż kufrów i nawigacji. Kontakt 602 224897.

Pozdrawiamy!

Wojtek i Wiola

Kontakt: 602 224897 oraz wojtekbmw@op.pl

Author: Marcin Gerc

Od blisko 20 lat trwa moja fascynacja podróżami poza utartymi szlakami. Do wypraw pcha mnie pragnienie znalezienie autentyczności i chęć ucieczki od rzeczywistości spreparowanej dla turystów. Wierzę, że podróże poszerzają horyzonty i pozwalają lepiej zrozumieć otaczający nas świat.

Share This Post On