Spotkanie Tojociarzy – TLC Camp 28-31 maja 2015

a4

Organizator, Stowarzyszenie Toyota Land Cruiser Owners Club, serdecznie zaprasza wszystkich miłośników samochodów terenowych Toyota na 7 edycję dorocznego zlotu TLC Camp w terminie 28-31 maja 2015r do Stajni Gajewniki.

Każdego roku TLC CAMP odwiedza blisko 150 samochodów. Ilość robi wrażenie, ale na tej imprezie przede wszystkim liczy się atmosfera, którą tworzą uczestnicy, dobra zabawa, wieczorne rozmowy, wymiana doświadczeń i wspólne spotkanie.

Wzorem poprzednich lat  impreza ma charakter integracyjny gdzie istotna jest przyjazna atmosferę dla całych rodzin. Pokazując off-road jako pomysł dla całej familii a nie hobby twardych facetów – chcemy przekonywać do wspólnych wyjazdów i spędzania wolnego czasu w terenie.

a12

Na TLC CAMP każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie – zarówno pasjonat wypraw, kolekcjoner jak i miłośnik nowszych konstrukcji terenowych.

TLC CAMP to miejsce kulturalne i bezpieczne dla dzieci i miłych Pań. Nikt nie powinien się nudzić korzystając z udziału w prezentacjach, warsztatach oraz licznych konkurencjach sportowych i zajęciach terenowych. Na uczestników czekają między innymi: trasy z roadbookami i cekawostkami, rowery, kajaki, konie i atrakcje hippiczne, szkolenia terenowe, animacje dla dzieci i zamek pneumatyczny, ogniska, muzyka na żywo, opowieści wyprawowe okraszone fotografiami a może i balon…

a9

Tegoroczna lokalizacja dla mniej zaprawionych w biwakowaniu pozwala na odpłatne skorzystanie z noclegów w pokojach hotelowych zlokalizowanych w sąsiedztwie Campa.

Author: Marcin Gerc

Od blisko 20 lat trwa moja fascynacja podróżami poza utartymi szlakami. Do wypraw pcha mnie pragnienie znalezienie autentyczności i chęć ucieczki od rzeczywistości spreparowanej dla turystów. Wierzę, że podróże poszerzają horyzonty i pozwalają lepiej zrozumieć otaczający nas świat.

Share This Post On