Spotkanie Tojociarzy – TLC Camp 28-31 maja 2015

a4

Organizator, Stowarzyszenie Toyota Land Cruiser Owners Club, serdecznie zaprasza wszystkich miłośników samochodów terenowych Toyota na 7 edycję dorocznego zlotu TLC Camp w terminie 28-31 maja 2015r do Stajni Gajewniki.

Każdego roku TLC CAMP odwiedza blisko 150 samochodów. Ilość robi wrażenie, ale na tej imprezie przede wszystkim liczy się atmosfera, którą tworzą uczestnicy, dobra zabawa, wieczorne rozmowy, wymiana doświadczeń i wspólne spotkanie.

Wzorem poprzednich lat  impreza ma charakter integracyjny gdzie istotna jest przyjazna atmosferę dla całych rodzin. Pokazując off-road jako pomysł dla całej familii a nie hobby twardych facetów – chcemy przekonywać do wspólnych wyjazdów i spędzania wolnego czasu w terenie.

a12

Na TLC CAMP każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie – zarówno pasjonat wypraw, kolekcjoner jak i miłośnik nowszych konstrukcji terenowych.

TLC CAMP to miejsce kulturalne i bezpieczne dla dzieci i miłych Pań. Nikt nie powinien się nudzić korzystając z udziału w prezentacjach, warsztatach oraz licznych konkurencjach sportowych i zajęciach terenowych. Na uczestników czekają między innymi: trasy z roadbookami i cekawostkami, rowery, kajaki, konie i atrakcje hippiczne, szkolenia terenowe, animacje dla dzieci i zamek pneumatyczny, ogniska, muzyka na żywo, opowieści wyprawowe okraszone fotografiami a może i balon…

a9

Tegoroczna lokalizacja dla mniej zaprawionych w biwakowaniu pozwala na odpłatne skorzystanie z noclegów w pokojach hotelowych zlokalizowanych w sąsiedztwie Campa.

Author: Marcin Gerc

Moja przygoda z off-roadem rozpoczęła się blisko 15 lat temu od zakupu Land Rovera Discovery. Wcześniej jako kibic byłem na jednym czy dwóch Wertepach, na wczasach jeździłem wypożyczonym Samurajem, a z kolegą udało nam się po klamki zakopać Vitarę na poligonie w Drawsku. Jednak to dopiero własny Land Rover rozpoczął prawdziwą przygodę. Przygodę, która wciągnęła mnie tak mocno, że każde wakacje staram się spędzać na terenowym wyjeździe, że nie wystarczały mi już samochody 4x4 i postanowiłem spróbować sił na motocyklu, a teraz naszło mnie jeszcze aby dzielić się pasją z innymi. Tak powstało Passion4travel.pl

Share This Post On