Spotkanie 24 maja 2018 – Drivenfar czyli w grupie raźniej.

Gorąco zapraszam na kolejne spotkanie cyklu Passion4travel.pl w Kinie Praha, w czwartek 24 maja 2018, widzimy się jak zwykle o godzinie 20:30.

 

Podczas spotkania poznamy grupę Drivenfar tj. dziewięciu podróżników – amatorów, którzy od wielu lat wspólnie podróżują po świecie autami terenowymi. Przed kinem będzie można podziwiać ich  wyprawowe Toyoty Land Cruiser, a na ekranie pojawi się kilka filmów o nich samych i ich wyprawach.

Dodatkowo opowiedzą o swoim nowym projekcie Round The World 2018-2024, który właśnie startuje.  Nasze czwartkowe spotkanie jest jednocześnie odprawą przed ich wyjazdem do Japonii, która jest pierwszym etapem projektu globalnego.  Chłopaki mają za sobą wiele różnych wypraw w Europie i na świecie. Byli też już na Syberii kilkukrotnie samochodami terenowymi, byli również w Japonii samolotem ale teraz przyszedł czas na wyprawę autami przez Syberię, Koreę do Tokio. Będzie mowa o trasie, promach, kontenerach ale i o tym jakiej Japonii się spodziewają i kto na nich tam czeka…

Stowarzyszenie Drivenfar powstało kilka lat temu z inicjatywy dziewięciu chłopaków, którzy dzielą pasję do off-roadu, natury i podróżowania. To koncepcja lifestyle’owa, o tyle unikalna, że bazuje wyłącznie na wspólnych projektach podróżniczych i pokazuje, że nie trzeba rzucać wszystkiego aby podróżować daleko i ciekawie oraz, że można wspólnie bardzo wiele osiągnąć w temacie podróżowania nawet mając do dyspozycji etatowy urlop.

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania jak to się stało, że zaczynając od Łady kombi w 2001 roku na trasie Warszawa – Pekin, dotarli dzisiaj do Kina Praha trzema Toyotami, w przeddzień własnej podróży dookoła świata.

 

Spotkanie będzie doskonałą okazją do zobaczenia czy to działa, jak to działa, kto to robi i do zadania wielu innych pytań.

 

Zapraszam.

Marcin

Author: Marcin Gerc

Od blisko 20 lat trwa moja fascynacja podróżami poza utartymi szlakami. Do wypraw pcha mnie pragnienie znalezienie autentyczności i chęć ucieczki od rzeczywistości spreparowanej dla turystów. Wierzę, że podróże poszerzają horyzonty i pozwalają lepiej zrozumieć otaczający nas świat.

Share This Post On