Spotkanie 24 maja 2018 – Drivenfar czyli w grupie raźniej.

Gorąco zapraszam na kolejne spotkanie cyklu Passion4travel.pl w Kinie Praha, w czwartek 24 maja 2018, widzimy się jak zwykle o godzinie 20:30.

 

Podczas spotkania poznamy grupę Drivenfar tj. dziewięciu podróżników – amatorów, którzy od wielu lat wspólnie podróżują po świecie autami terenowymi. Przed kinem będzie można podziwiać ich  wyprawowe Toyoty Land Cruiser, a na ekranie pojawi się kilka filmów o nich samych i ich wyprawach.

Dodatkowo opowiedzą o swoim nowym projekcie Round The World 2018-2024, który właśnie startuje.  Nasze czwartkowe spotkanie jest jednocześnie odprawą przed ich wyjazdem do Japonii, która jest pierwszym etapem projektu globalnego.  Chłopaki mają za sobą wiele różnych wypraw w Europie i na świecie. Byli też już na Syberii kilkukrotnie samochodami terenowymi, byli również w Japonii samolotem ale teraz przyszedł czas na wyprawę autami przez Syberię, Koreę do Tokio. Będzie mowa o trasie, promach, kontenerach ale i o tym jakiej Japonii się spodziewają i kto na nich tam czeka…

Stowarzyszenie Drivenfar powstało kilka lat temu z inicjatywy dziewięciu chłopaków, którzy dzielą pasję do off-roadu, natury i podróżowania. To koncepcja lifestyle’owa, o tyle unikalna, że bazuje wyłącznie na wspólnych projektach podróżniczych i pokazuje, że nie trzeba rzucać wszystkiego aby podróżować daleko i ciekawie oraz, że można wspólnie bardzo wiele osiągnąć w temacie podróżowania nawet mając do dyspozycji etatowy urlop.

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania jak to się stało, że zaczynając od Łady kombi w 2001 roku na trasie Warszawa – Pekin, dotarli dzisiaj do Kina Praha trzema Toyotami, w przeddzień własnej podróży dookoła świata.

 

Spotkanie będzie doskonałą okazją do zobaczenia czy to działa, jak to działa, kto to robi i do zadania wielu innych pytań.

 

Zapraszam.

Marcin

Author: Marcin Gerc

Moja przygoda z off-roadem rozpoczęła się blisko 15 lat temu od zakupu Land Rovera Discovery. Wcześniej jako kibic byłem na jednym czy dwóch Wertepach, na wczasach jeździłem wypożyczonym Samurajem, a z kolegą udało nam się po klamki zakopać Vitarę na poligonie w Drawsku. Jednak to dopiero własny Land Rover rozpoczął prawdziwą przygodę. Przygodę, która wciągnęła mnie tak mocno, że każde wakacje staram się spędzać na terenowym wyjeździe, że nie wystarczały mi już samochody 4x4 i postanowiłem spróbować sił na motocyklu, a teraz naszło mnie jeszcze aby dzielić się pasją z innymi. Tak powstało Passion4travel.pl

Share This Post On