Słoneczna rozpałka

tinder_hot_box

Ciężko prztłumaczyć Tinder Hot Box Solar Fire Starter ale bezwględu na tłumaczenie sprzęt jest tyleż prosty co geniealny !!! Mała szczelna puszka w której magazynujemy coś łatwoplanego, wióry, bawełne, itp. [kto był na naszym szkolniu to wie co się łato rozpala] a której kształt umożlwia użycie go jak soczewki.

Załączone zdjęcie chyba najlepiej pokazuje o co chodzi. Zapewn w pochmurny dzień, w środku nocy, albo gdy wieje silny wiatr nasze magiczne pudłeko na niewiele by się zdało… ale gdy jest pięknie, ciepło, i słonecznie takim gadgetem zaimponujemy każdemu.

Jedyne 30$

www.amazon.com

Author: Marcin Gerc

Moja przygoda z off-roadem rozpoczęła się blisko 15 lat temu od zakupu Land Rovera Discovery. Wcześniej jako kibic byłem na jednym czy dwóch Wertepach, na wczasach jeździłem wypożyczonym Samurajem, a z kolegą udało nam się po klamki zakopać Vitarę na poligonie w Drawsku. Jednak to dopiero własny Land Rover rozpoczął prawdziwą przygodę. Przygodę, która wciągnęła mnie tak mocno, że każde wakacje staram się spędzać na terenowym wyjeździe, że nie wystarczały mi już samochody 4x4 i postanowiłem spróbować sił na motocyklu, a teraz naszło mnie jeszcze aby dzielić się pasją z innymi. Tak powstało Passion4travel.pl

Share This Post On