Relacja ze spotkania 29.09.2016 – Afryka we trzech

p4t-3

W czwartek 29 września br zainaugurowaliśmy kolejny sezon spotkań Passion4travel.pl w Kinie Praha. Naszym gościem był Grzegorz Malicki, który wraz z kolegami przez blisko miesiąc podróżowali na motocyklach przez Afrykę. Na spotkanie przybyła blisko setka gości, a korzystając z ciepłej aury wielu dotarło do kina na motorach.

p4t-5

Nasze spotkanie było także okazją do przedstawienia nowych partnerów, m.in. AdventureTV, Radio Warszawa, Rado Kolor, Szpilki na Mapie i innych. Goście mogli kupić wybrane książki na stoisku księgarni Triptelnik, która specjalizuje się w literaturze podróżniczej oraz posłuchać zapowiedzi wyjazdu do Tajlandii organizowanego przez przyjaciół Passion4travel, Krzyśka Globo i Flinstona.

p4t-1

Słowem, udany wrześniowy wieczór.

 

Zdjęcia: Wojetk Ciszkiewicz.

Author: Marcin Gerc

Moja przygoda z off-roadem rozpoczęła się blisko 15 lat temu od zakupu Land Rovera Discovery. Wcześniej jako kibic byłem na jednym czy dwóch Wertepach, na wczasach jeździłem wypożyczonym Samurajem, a z kolegą udało nam się po klamki zakopać Vitarę na poligonie w Drawsku. Jednak to dopiero własny Land Rover rozpoczął prawdziwą przygodę. Przygodę, która wciągnęła mnie tak mocno, że każde wakacje staram się spędzać na terenowym wyjeździe, że nie wystarczały mi już samochody 4x4 i postanowiłem spróbować sił na motocyklu, a teraz naszło mnie jeszcze aby dzielić się pasją z innymi. Tak powstało Passion4travel.pl

Share This Post On