Podsumowanie 20 maja 2012 – Riding Across Europe

Weronika Kwapisz jest moją bohaterką. Drobniutka dziewczyna, która samodzielnie, na małym motocyklu, w 2 miesiące przejechała 12 tyś km drogami i bezdrożami Europy – robi wrażenie. W ubiegła niedzielę (20.05.2012) wszyscy, którzy przybyli do Balsamu mieli możliwość wysłuchania jej bezpretensjonalnej opowieści.

Czy było to nie największe spotkanie Passion4travel? Nie, nie było. Sądzę jednak, że było jednym z najsympatyczniejszych. Nie było nie nim tego silenia się na „TO JA PIERWSZY”, TO MY NAJDALEJ”, „TO MÓJ POJAZD – NAJWIĘKSZY”. Nie, tu była spokojna opowieść o ludziach, miastach, noclegach. Bez silenia się na niezwykłości, za to z duża dozą humoru.

Dla nas wszystkich szczególnie miłe było nawiązanie Weroniki do spotkania P4T z przed roku z Magdą i Michałem Mochoń, które było dla Niej inspiracją do podjęcia własnej samodzielnej wyprawy. Takie drobiazgi pokazują, że warto! Że nasze spotkania mają sens, że inspirują ludzi!

Last but not least; Na spotkanie, przybyła także mama Weroniki, która przed samym występem córki stwierdziła… „noooo, może teraz dowiem się wszystkiego:)

Dumna Mama Weroniki

 

Przed nami okres wakacyjny, kilka pokazów wyjazdowych spotkań Passion4travel. Więcej informacji już za parę dni.

Marcin

 

Author: Marcin Gerc

Moja przygoda z off-roadem rozpoczęła się blisko 15 lat temu od zakupu Land Rovera Discovery. Wcześniej jako kibic byłem na jednym czy dwóch Wertepach, na wczasach jeździłem wypożyczonym Samurajem, a z kolegą udało nam się po klamki zakopać Vitarę na poligonie w Drawsku. Jednak to dopiero własny Land Rover rozpoczął prawdziwą przygodę. Przygodę, która wciągnęła mnie tak mocno, że każde wakacje staram się spędzać na terenowym wyjeździe, że nie wystarczały mi już samochody 4x4 i postanowiłem spróbować sił na motocyklu, a teraz naszło mnie jeszcze aby dzielić się pasją z innymi. Tak powstało Passion4travel.pl

Share This Post On