Noblesse oblige! – Arkady Fiedler :)

 

p4t_fiedler__2015__IMG_3951

Nosząc nazwisko Fiedler obowiązkowo należy trzymać poziom. Dziadek Arkadego Fiedlera, również Arkady Fiedler może być dumny ze swego wnuka. Wspaniały projekt „PoDrodze” w ramach którego młody Arkady swoim „maluchem” przejechał 17 tyś km po Afryce to doskonały materiał na prezentację.

Arkady przez blisko 2 godziny pokazywał zdjęcia i barwnie opowiadał o swojej wyprawie. I choć już nie raz widzieliśmy prezentacje z podróży tą samą trasą to jednak Fiat 125p jest doprawdy egzotycznym pojazdem na bezdrożach Afryki. Dla mnie po raz kolejny był to dowód, że nie sprzęt decyduje o tym gdzie się dojedzie a determinacja i fantazja.

p4t_fiedler__2015__IMG_3923

Z wyprawy „PoDrodze Afryka” powstaje kilku odcinkowy film, który być wkrótce będzie można obejrzeć w telewizji. A od maja w dobrych księgarniach znajdziecie książkę o tej wyprawie. Bardzo się cieszę, że uczestnicy spotkań Passion4travel mogli wysłuchać wszystkiego z pierwszej ręki.

p4t_fiedler__2015__IMG_3964

Dzięki współpracy z firmą April specjalizującą się w ubezpieczeniach podróżnych, podczas tego wieczoru dwóch gości zostało nagrodzonych kartami dającymi pełne ubezpieczenie w podróży.

Do zobaczenia,

Marcin

Super foto: Irek Rek www.bluephoto.pl

Author: Marcin Gerc

Od blisko 20 lat trwa moja fascynacja podróżami poza utartymi szlakami. Do wypraw pcha mnie pragnienie znalezienie autentyczności i chęć ucieczki od rzeczywistości spreparowanej dla turystów. Wierzę, że podróże poszerzają horyzonty i pozwalają lepiej zrozumieć otaczający nas świat.

Share This Post On