Noblesse oblige! – Arkady Fiedler :)

 

p4t_fiedler__2015__IMG_3951

Nosząc nazwisko Fiedler obowiązkowo należy trzymać poziom. Dziadek Arkadego Fiedlera, również Arkady Fiedler może być dumny ze swego wnuka. Wspaniały projekt „PoDrodze” w ramach którego młody Arkady swoim „maluchem” przejechał 17 tyś km po Afryce to doskonały materiał na prezentację.

Arkady przez blisko 2 godziny pokazywał zdjęcia i barwnie opowiadał o swojej wyprawie. I choć już nie raz widzieliśmy prezentacje z podróży tą samą trasą to jednak Fiat 125p jest doprawdy egzotycznym pojazdem na bezdrożach Afryki. Dla mnie po raz kolejny był to dowód, że nie sprzęt decyduje o tym gdzie się dojedzie a determinacja i fantazja.

p4t_fiedler__2015__IMG_3923

Z wyprawy „PoDrodze Afryka” powstaje kilku odcinkowy film, który być wkrótce będzie można obejrzeć w telewizji. A od maja w dobrych księgarniach znajdziecie książkę o tej wyprawie. Bardzo się cieszę, że uczestnicy spotkań Passion4travel mogli wysłuchać wszystkiego z pierwszej ręki.

p4t_fiedler__2015__IMG_3964

Dzięki współpracy z firmą April specjalizującą się w ubezpieczeniach podróżnych, podczas tego wieczoru dwóch gości zostało nagrodzonych kartami dającymi pełne ubezpieczenie w podróży.

Do zobaczenia,

Marcin

Super foto: Irek Rek www.bluephoto.pl

Author: Marcin Gerc

Moja przygoda z off-roadem rozpoczęła się blisko 15 lat temu od zakupu Land Rovera Discovery. Wcześniej jako kibic byłem na jednym czy dwóch Wertepach, na wczasach jeździłem wypożyczonym Samurajem, a z kolegą udało nam się po klamki zakopać Vitarę na poligonie w Drawsku. Jednak to dopiero własny Land Rover rozpoczął prawdziwą przygodę. Przygodę, która wciągnęła mnie tak mocno, że każde wakacje staram się spędzać na terenowym wyjeździe, że nie wystarczały mi już samochody 4x4 i postanowiłem spróbować sił na motocyklu, a teraz naszło mnie jeszcze aby dzielić się pasją z innymi. Tak powstało Passion4travel.pl

Share This Post On