Namiot Maggiolina Grand Tour

IMG_2448

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego legendarny namiot dachowy Maggiolina Grand Tour. Namiot ten jest przedstawicielem olbrzymiej rodziny produktów Włoskiej firmy Autohome. Najwyższa jakość wykonania, kilkadziesiąt lat tradycji oraz jakość materiałów stawiają produkty Autohome w czołówce producentów tego typu sprzętu. Film powstał podczas TLCCamp 2011 dzięki uprzejmości jego właściciela Grzegorza oraz dużej pomocy Dominika:)

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta: Autohome

Opis :

4 uniwersalne mocowania do montażu na dachu, 2 wejścia z ekranami światła dziennego, trójkątne okna, materac, 2-4 poduszki, regulowana drabinka teleskopowa, oświetlenie górne, możliwość montażu relingów dachowych.

IMG_2460

Wymiary:

dł x szer. 145cm x 210cm

wys.zamk. 36cm

wys.otw. 96cm

waga 60kg

Foto, video, text: Marcin Gerc

Author: Marcin Gerc

Moja przygoda z off-roadem rozpoczęła się blisko 15 lat temu od zakupu Land Rovera Discovery. Wcześniej jako kibic byłem na jednym czy dwóch Wertepach, na wczasach jeździłem wypożyczonym Samurajem, a z kolegą udało nam się po klamki zakopać Vitarę na poligonie w Drawsku. Jednak to dopiero własny Land Rover rozpoczął prawdziwą przygodę. Przygodę, która wciągnęła mnie tak mocno, że każde wakacje staram się spędzać na terenowym wyjeździe, że nie wystarczały mi już samochody 4x4 i postanowiłem spróbować sił na motocyklu, a teraz naszło mnie jeszcze aby dzielić się pasją z innymi. Tak powstało Passion4travel.pl

Share This Post On