Największe forum moto-podróżników.

Wielu tą stronę zna, a z pewnością absolutnie każdy znać ją powinien – kultowa www.horizonsunlimited.com. Założona jeszcze w latach ’90 przez Susan i Granta Johnson (Kanadyjczycy żyjący w Londynie) przez lata stała się największa bazą wiedzy podróżniczej (motocyklowej oraz samochodowej) na świecie.

To co czyni ją wyjątkową to FORUM.  Nie jestem wstanie podać statystyk lecz jest tam wszystko! Wszystkie kontynenty, wszystkie kraje, wszystkie informacje… well, oczywiście nie wszystko (jak to na Forum) da się łatwo znaleźć lecz warto szukać.

Znajdziecie na niej informacje techniczne – jaki motocykl, jaki samochód, jakie wyposażenie, etc. A także konkretne i najświeżej informacje z najróżniejszych zakątków świata.

 

Author: Marcin Gerc

Moja przygoda z off-roadem rozpoczęła się blisko 15 lat temu od zakupu Land Rovera Discovery. Wcześniej jako kibic byłem na jednym czy dwóch Wertepach, na wczasach jeździłem wypożyczonym Samurajem, a z kolegą udało nam się po klamki zakopać Vitarę na poligonie w Drawsku. Jednak to dopiero własny Land Rover rozpoczął prawdziwą przygodę. Przygodę, która wciągnęła mnie tak mocno, że każde wakacje staram się spędzać na terenowym wyjeździe, że nie wystarczały mi już samochody 4x4 i postanowiłem spróbować sił na motocyklu, a teraz naszło mnie jeszcze aby dzielić się pasją z innymi. Tak powstało Passion4travel.pl

Share This Post On