Iran, Pakistan, Indie i jeszcze dalej z Feeltheworld.pl – 26 kwietnia 2018

26 kwietnia, jak zwykle o godzinie 20:30 zapraszam do Kina Praha na spotkanie z Anią Żak oraz Michałem Jeżyną tworzącymi niezwykłym duet podróżniczy FeeltheWorld.

Wraz z Anią i Michałem wybierzemy się w motocyklową podróż do Australii, która była pierwszym etapem ich podróży dookoła świata. Podczas naszego najbliższego spotkania usłyszymy relacje z odcinka trasy od Iranu do Timoru Wschodniego, który obfitował w niesamowite drogi, zachwycającą naturę oraz bardzo interesujących ludzi.

Rzucimy okiem na mniej popularne rejony Iranu, Karakorum Highway czy osławioną Khadrung La w indyjskich Himalajach. Ania i Michał opowiedzą nam również o raju dla podniebienia w Malezji, waranach z Komodo, oraz o tym, jak czyści się stare i brudne motocykle za pomocą szczoteczki do zębów, by australijska inspekcja sanitarna nie znalazła na nich nawet fragmentu zanieczyszczeń.

Opowiedzą nam również dlaczego nie warto przywiązywać się do swoich długoterminowych planów w podróży oraz jak to jest, że podróżujący w tym samym kierunku motocykliści w końcu zawsze na siebie wpadają.

 

Zapraszam serdecznie

Marcin Gerc oraz duet Feeltheworld.pl

Author: Marcin Gerc

Moja przygoda z off-roadem rozpoczęła się blisko 15 lat temu od zakupu Land Rovera Discovery. Wcześniej jako kibic byłem na jednym czy dwóch Wertepach, na wczasach jeździłem wypożyczonym Samurajem, a z kolegą udało nam się po klamki zakopać Vitarę na poligonie w Drawsku. Jednak to dopiero własny Land Rover rozpoczął prawdziwą przygodę. Przygodę, która wciągnęła mnie tak mocno, że każde wakacje staram się spędzać na terenowym wyjeździe, że nie wystarczały mi już samochody 4x4 i postanowiłem spróbować sił na motocyklu, a teraz naszło mnie jeszcze aby dzielić się pasją z innymi. Tak powstało Passion4travel.pl

Share This Post On