Iran, Pakistan, Indie i jeszcze dalej z Feeltheworld.pl – 26 kwietnia 2018

26 kwietnia, jak zwykle o godzinie 20:30 zapraszam do Kina Praha na spotkanie z Anią Żak oraz Michałem Jeżyną tworzącymi niezwykłym duet podróżniczy FeeltheWorld.

Wraz z Anią i Michałem wybierzemy się w motocyklową podróż do Australii, która była pierwszym etapem ich podróży dookoła świata. Podczas naszego najbliższego spotkania usłyszymy relacje z odcinka trasy od Iranu do Timoru Wschodniego, który obfitował w niesamowite drogi, zachwycającą naturę oraz bardzo interesujących ludzi.

Rzucimy okiem na mniej popularne rejony Iranu, Karakorum Highway czy osławioną Khadrung La w indyjskich Himalajach. Ania i Michał opowiedzą nam również o raju dla podniebienia w Malezji, waranach z Komodo, oraz o tym, jak czyści się stare i brudne motocykle za pomocą szczoteczki do zębów, by australijska inspekcja sanitarna nie znalazła na nich nawet fragmentu zanieczyszczeń.

Opowiedzą nam również dlaczego nie warto przywiązywać się do swoich długoterminowych planów w podróży oraz jak to jest, że podróżujący w tym samym kierunku motocykliści w końcu zawsze na siebie wpadają.

 

Zapraszam serdecznie

Marcin Gerc oraz duet Feeltheworld.pl

Author: Marcin Gerc

Od blisko 20 lat trwa moja fascynacja podróżami poza utartymi szlakami. Do wypraw pcha mnie pragnienie znalezienie autentyczności i chęć ucieczki od rzeczywistości spreparowanej dla turystów. Wierzę, że podróże poszerzają horyzonty i pozwalają lepiej zrozumieć otaczający nas świat.

Share This Post On