IDEA SPOTKAŃ

Idea jest bardzo prosta – spotykajmy się, rozmawiajmy, wymieniajmy wrażeniami bo ludzie mają historie warte opowiedzenia i godne wysłuchania. To proste przesłanie przyświeca każdemu ze spotkań Passion4travel.pl.

Od Marca 2015 co miesiąc spotykamy się w Kinie Praha.

W świecie gdzie wszyscy są podłączeni do maila, facebooka, googla i innych takich, gdzie częściej wystepuje “nick name” niż normalne “name” warto kultywować tradycyjne spotkania. Bo z ludźmi warto rozmawić patrząc im w oczy, a zdjęcia oglądać duże i wydrukowane.

02

Nie ma nic bardziej stymulujacego w realizacji marzeń, niż spotkania z Tymi, którym się to udało.

W spotkaniach organizowanych przez Passion4travel.pl biorą udział Ci, którzy na podróżach zjedli zęby oraz Ci, którzy dopiero planują swoją pierwszą wyprawę. Formuła nie jest w żaden sposób ograniczona. Masz samochód lub motocykl i chcesz przyjść – super. Nie masz – no problem. Zapraszamy!

Spotkania zawsze mają temat przewodni. Specjalnie zaproszony gość opowiada o odbytej podróży a opowieściom towarzyszą zdjęcia i/lub filmy powstałe podczas relacjonowanych wydarzeń.

Ponieważ fascynujące opowieści muszą mieć dobrą oprawę, spotkania odbywają są w fajnych miejscach gdzie w komfortowych warunkach można wysłuchać opowieści, pogadać ze znajomymi czy umówić się na kolejny wyjazd.

Nasze spotkania to okazja do zadania pytań bezpośrednim uczestnikom wydarzeń, poznania szczegółów wyprawy i przygotowań do niej.  Masz możliwość dowiedzenia się wszystkiego z pierwszej ręki – od tych, którzy przygody dotknęli własnymi rękami.

Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że nie każdy żyje jedynie przygodami. Staram się aby organizowane spotkania były wieczorami w dni powszednie, a więc tak aby nawet najbardziej zapracowany człowiek miał czas zamknąć notebooka, zgasić światło i zdążyć na imprezę, a weekend mógł spędzić z rodziną czy w terenie.

A poza tym, chyba wszyscy mamy czasem ochotę oderwać się od biurka i chociaż na parę godzin uciec od zawodowej rzeczywistości.

Zapraszam, Marcin Gerc

*) Przez pierwsze lata spotkaliśmy się w klubach [1. Klinka, 2. Balsam, 3. Harenda Migrola] od Marca 2015 naszym domem stało się Kino Praha.