Azja Centralna zza kierwnicy terenówki.

 

hdr

30 marca, o godz 20:30 ponownie zawitamy w gościnne progi Kina Praha.

Gościem Passion4travle będą Miłosz Kaleciński i Beata Nowik – zawodowi podróżnicy, współtwórcy marki Przygody4x4, od kilku lat przez 9-10 miesięcy w roku zabierają ludzi w mniej i bardziej popularne rejony Europy i Azji, aby doświadczać wspólnie świata z innej perspektywy. Samochód terenowy stał się dla nich domem, który pozwala dotrzeć w miejsca nieznane z przewodników.

T-89
Miłosz i Beata opowiedzą o 4 krajach Azji centralnej (Tadżykistan, Uzbekistan, Kazachstan, Kirgistan), które odwiedzili podczas wypraw w 2015 i 2016 roku. Pokażą jak wygląda bezkresny step, kazachska kopia stanu Utah, słynny Kanion Szaryński, “przejedziemy” wspólnie cały słynny Trakt Pamirski, czyli jedną z najwyżej położonych międzynarodowych dróg na świecie. Zaglądniemy w rzadko odwiedzane regiony Pamiru i Tien-Szanu oraz rzucimy okiem na pozostałości Jeziora Aralskiego. Dowiecie się nieco o różnicach między tymi narodami, o specyfice podróżowania w rejonie, podpowiemy co warto zobaczyć i przeżyć w tych krajach.

Zapraszam gorąco,
Marcin

 

Author: Marcin Gerc

Moja przygoda z off-roadem rozpoczęła się blisko 15 lat temu od zakupu Land Rovera Discovery. Wcześniej jako kibic byłem na jednym czy dwóch Wertepach, na wczasach jeździłem wypożyczonym Samurajem, a z kolegą udało nam się po klamki zakopać Vitarę na poligonie w Drawsku. Jednak to dopiero własny Land Rover rozpoczął prawdziwą przygodę. Przygodę, która wciągnęła mnie tak mocno, że każde wakacje staram się spędzać na terenowym wyjeździe, że nie wystarczały mi już samochody 4x4 i postanowiłem spróbować sił na motocyklu, a teraz naszło mnie jeszcze aby dzielić się pasją z innymi. Tak powstało Passion4travel.pl

Share This Post On